Księgowy ds. nieruchomości

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez ksiegowy.zn (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Księgowy ds. nieruchomości

Poszukujemy kandydatów do obsługi ekonomiczno-finansowej nieruchomości, tj. Księgowych ds. Nieruchomości. Jeśli jesteś osobą, która posiada doświadczenie w prowadzeniu ewidencji Wspólnot Mieszkaniowych lub Spółdzielni Mieszkaniowych i chciałbyś dalej rozwijać się w tym kierunku, dołącz do nas!

Najważniejsze zadania:
- wprowadzanie bieżących dokumentów księgowych do programu SŁONIe
- wprowadzanie płatności do banku
- cykliczne przygotowywanie rozliczeń mediów
- pomoc Administratorom / Zarządcom Nieruchomości w przygotowywaniu planów gospodarczych dla Wspólnot Mieszkaniowych
- sporządzanie deklaracji CIT, PIT, VAT, ZUS
- przygotowywanie sprawozdań, raportów, zestawień, opracowań wg potrzeb Klientów
- kontakt z mieszkańcami
- bieżąca aktualizacja systemu e-kartoteka

Wymagania:
- wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu obsługi ekonomiczno-finansowej nieruchomości mieszkalnych
- znajomość zasad prowadzenia ewidencji księgowej dla Wspólnot Mieszkaniowych
- znajomość zasad rozliczeń mediów
- umiejętność biegłego posługiwania się komputerem i bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
- zdolność szybkiego uczenia się obsługi specjalistycznych programów komputerowych
- znajomość zasad funkcjonowania programów finansowo-księgowych (preferencje dla osób ze znajomością programów do obsługi nieruchomości)
- odpowiedzialność i samodzielność
- bardzo duża dokładność
- dyspozycyjność i zaangażowanie
- doskonała organizacja pracy

Mile widziane:
- znajomość obsługi programu SŁONIe firmy ZUI MIESZCZANIN

W zamian oferujemy:
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w ramach prowadzonej działalności gospodarczej (wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od ilości i wielkości obsługiwanych nieruchomości)
- wsparcie partnerskiego biura rachunkowego
- lekcje języka angielskiego
- opiekę medyczną w Centrum Medycznym Damiana, po 3 miesięcznym okresie próbnym
- elastyczny, zadaniowy czas pracy
- możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się grupie firm
- pracę w profesjonalnym zespole

CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz list motywacyjny prosimy przesyłać wyłącznie na adres e-mail: ksiegowy.zn (małpa) parama.pl

W treści maila prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia netto.

Mapa WarszawaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Księgowy ds. nieruchomości

Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !