Księgowa / Księgowy ds. Nieruchomości

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez ksiegowy.zn (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Księgowa / Księgowy ds. Nieruchomości

Poszukujemy kandydatów do obsługi ekonomiczno-finansowej nieruchomości, tj. Księgowych ds. Nieruchomości. Jeśli jesteś osobą, która posiada doświadczenie w prowadzeniu ewidencji Wspólnot Mieszkaniowych lub Spółdzielni Mieszkaniowych i chciałbyś dalej rozwijać się w tym kierunku, dołącz do nas!

Najważniejsze zadania:
wprowadzanie bieżących dokumentów księgowych do programu SŁONIe
wprowadzanie płatności do banku
cykliczne przygotowywanie rozliczeń mediów
pomoc Administratorom / Zarządcom Nieruchomości w przygotowywaniu planów gospodarczych dla Wspólnot Mieszkaniowych
sporządzanie deklaracji CIT, PIT, VAT, ZUS
przygotowywanie sprawozdań, raportów, zestawień, opracowań wg potrzeb Klientów
kontakt z mieszkańcami
bieżąca aktualizacja systemu e-kartoteka

Wymagania:
wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu obsługi ekonomiczno-finansowej nieruchomości mieszkalnych
znajomość zasad prowadzenia ewidencji księgowej dla Wspólnot Mieszkaniowych
znajomość zasad rozliczeń mediów
umiejętność biegłego posługiwania się komputerem i bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
zdolność szybkiego uczenia się obsługi specjalistycznych programów komputerowych
znajomość zasad funkcjonowania programów finansowo-księgowych (preferencje dla osób ze znajomością programów do obsługi nieruchomości)
odpowiedzialność i samodzielność
bardzo duża dokładność
dyspozycyjność i zaangażowanie
doskonała organizacja pracy

Mile widziane:
znajomość obsługi programu SŁONIe firmy ZUI MIESZCZANIN

W zamian oferujemy:
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w ramach prowadzonej działalności gospodarczej (wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od ilości i wielkości obsługiwanych nieruchomości)
wsparcie partnerskiego biura rachunkowego
lekcje języka angielskiego
opiekę medyczną w Centrum Medycznym Damiana, po 3 miesięcznym okresie próbnym
elastyczny, zadaniowy czas pracy
możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się grupie firm
pracę w profesjonalnym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami, którzy prześlą komplet informacji.

Prosimy o przesyłanie CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz list motywacyjny.
W treści maila prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia netto.

Mapa WarszawaProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Księgowa / Księgowy ds. Nieruchomości

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !