Konsultant/Konsultantka

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez warszawa14 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Konsultant/Konsultantka

Agencja Zatrudnienia Full Job ,Certyfikat nr 6716 ,poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Konsultant/ka
Lokalizacja: Warszawa
Do wyboru praca w jednym z kilku projektów

Obowiązki:

- telefoniczna obsługa klienta (sprzedaż produktów lub doradztwo )

Wymagania:

- podstawowa znajomość obsługi komputera
- miły głos i dobra dykcja
- dyspozycyjność do pracy pn-pt (godz. poranne lub popołudniowe, w zależności od projektu)
- komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu

Oferujemy:

- praca od zaraz
- bezpłatne szkolenie
- umowa zlecenie (docelowo dla stałych pracowników przewidziana umowa o pracę)
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia

W CV proszę umieścić formułę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Mapa WarszawaProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Konsultant/Konsultantka

Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !