Konsultant ds. telefonicznej sprzedaży rozwiązań IT

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez praca.warszawa2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Konsultant ds. telefonicznej sprzedaży rozwiązań IT

Jesteśmy w trakcie budowania fantastycznego zespołu profesjonalistów sprzedaży, którzy będą wspierać Naszych Klientów i usprawnić funkcjonowanie ich firm. Jeśli interesujesz się nowymi technologiami, dotrzymujesz składanych przez siebie obietnic, lubisz rozmawiać i pracować z ludźmi a sprawy skomplikowane czynisz prostymi zapraszamy do udziału w procesie rekrutacyjnym. Chcemy zbudować najlepszy w Polsce zespól sprzedawców usług i rozwiązań IT komunikujących się głownie przez telefon.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570, certyfikat ISO 9001: 2008.
Gi Group Sp. z o. o., Biuro Warszawa, ul. Nowogrodzka 47a (4. Piętro), 00-695 Warszawa

Aktualnie dla naszego Klienta z branży IT poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref: ASA/ISS/06

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Aktywna telefoniczna sprzedaż produktów i usług IT dla klientów biznesowych oraz instytucji publicznych
Obsługa oraz wsparcie Klientów
Pozyskiwanie nowych kontaktów i Partnerów Biznesowych
Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
Realizacja celów sprzedażowych
Współpraca z innymi działami firmy i regionalnymi oddziałami

WYMAGANIA:
Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży telefonicznej do Klienta Biznesowego (pozyskiwanie lub utrzymywanie relacji) mile widziane w branży IT lub pokrewnej
Silna motywacja do realizacji założonych celów i konsekwencja w działaniu
Komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne
Optymizm, pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w grupie
Dobra znajomość obsługi komputera i sprawne poruszanie się po Internecie (mile widziana znajomość programu CRM)
Znajomość kultury biznesowej
Umiejętność analitycznego myślenia
Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat

OFERUJEMY:
Stabilne zatrudnienie umowę o pracę na pełen etat
Stałe wynagrodzenie miesięczne (podstawa + system prowizyjny)
Niezbędne narzędzia pracy
Prywatna opieka medyczna i Karta sportowo - rekreacyjna
Szkolenie wstępne i wsparcie przełożonego
Możliwość rozwoju w gronie specjalistów w dużej międzynarodowej firmie

Respektujemy równe szanse zarówno kandydatów i kandydatek podczas rekrutacji.
Osoby, które spełniają powyższe wymagania zachęcamy do przesłania CV

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Mapa WarszawaProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Konsultant ds. telefonicznej sprzedaży rozwiązań IT

Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !