Konsultant ds. telefonicznej sprzedaży rozwiązań IT

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez praca.warszawa2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Konsultant ds. telefonicznej sprzedaży rozwiązań IT

Jesteśmy w trakcie budowania fantastycznego zespołu profesjonalistów sprzedaży, którzy będą wspierać Naszych Klientów i usprawnić funkcjonowanie ich firm. Jeśli interesujesz się nowymi technologiami, dotrzymujesz składanych przez siebie obietnic, lubisz rozmawiać i pracować z ludźmi a sprawy skomplikowane czynisz prostymi zapraszamy do udziału w procesie rekrutacyjnym. Chcemy zbudować najlepszy w Polsce zespól sprzedawców usług i rozwiązań IT komunikujących się głownie przez telefon.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570, certyfikat ISO 9001: 2008.
Gi Group Sp. z o. o., Biuro Warszawa, ul. Nowogrodzka 47a (4. Piętro), 00-695 Warszawa

Aktualnie dla naszego Klienta z branży IT poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref: ASA/ISS/06

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Aktywna telefoniczna sprzedaż produktów i usług IT dla klientów biznesowych oraz instytucji publicznych
Obsługa oraz wsparcie Klientów
Pozyskiwanie nowych kontaktów i Partnerów Biznesowych
Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
Realizacja celów sprzedażowych
Współpraca z innymi działami firmy i regionalnymi oddziałami

WYMAGANIA:
Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży telefonicznej do Klienta Biznesowego (pozyskiwanie lub utrzymywanie relacji) mile widziane w branży IT lub pokrewnej
Silna motywacja do realizacji założonych celów i konsekwencja w działaniu
Komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne
Optymizm, pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w grupie
Dobra znajomość obsługi komputera i sprawne poruszanie się po Internecie (mile widziana znajomość programu CRM)
Znajomość kultury biznesowej
Umiejętność analitycznego myślenia
Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat

OFERUJEMY:
Stabilne zatrudnienie umowę o pracę na pełen etat
Stałe wynagrodzenie miesięczne (podstawa + system prowizyjny)
Niezbędne narzędzia pracy
Prywatna opieka medyczna i Karta sportowo - rekreacyjna
Szkolenie wstępne i wsparcie przełożonego
Możliwość rozwoju w gronie specjalistów w dużej międzynarodowej firmie

Respektujemy równe szanse zarówno kandydatów i kandydatek podczas rekrutacji.
Osoby, które spełniają powyższe wymagania zachęcamy do przesłania CV

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Mapa WarszawaProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Konsultant ds. telefonicznej sprzedaży rozwiązań IT

Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !