Konsultant ds. kontaktów z klientem

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez JOBS.PL (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Konsultant ds. kontaktów z klientem

Zadania:
Telefoniczne zapraszanie firm na targi STONE 2014
Nawiązywanie kontaktów z menagerami sklepów, małych hoteli
Uczestniczenie w organizowaniu eventów firmy
Oprowadzanie klientów po Showroomie firmy w Warszawie
Uczestniczenie w targach STONE 2014
Aranżowanie ekspozycji i głównej wystawy
Umawianie i organizowanie spotkań z architektami
Dbanie o porządek w Showroomie

Wymagania:
Dyspozycyjność- praca 6 dni w tygodniu w godzinach 9.00-19.00
Możliwość podjęcia pracy już od 15.09.2014 lub od 01.10. 2014
Zaangażowanie, punktualność i kreatywność
Umiejętność nawiązywania kontaków
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Mile widziani studenci studiów zaocznych kierunków architektonicznych, budowlanych lub związanych z aranżacją wnętrz
Chęć do rozwijania się i poznawania know-how
Mile widziane posiadanie własnego laptopa

Oferujemy:
Elastyczne godziny pracy
Umowa zlecenie na okres 3 miesięcy
Możliwość zdobycia doświadczenia w branży aranżacji wnętrz
Opiekę koordynatora

Mapa WarszawaProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Konsultant ds. kontaktów z klientem

Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Grafikstudio !