Konsultant ds. kontaktów handlowych

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez praca.warszawa2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Konsultant ds. kontaktów handlowych

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Aktualnie dla naszego Klienta lidera na rynku wydawniczym,
poszukujemy osób na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa
nr ref: AS/US/02

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Profesjonalna obsługa Klientów
Budowanie i utrzymywanie długotrwałych kontaktów z Klientami
Rozbudowywanie sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych Klientów
Umawianie spotkań dla przedstawicieli handlowych
Realizacja założonego planu ilości umówionych spotkań
Raportowanie wyników aktywności
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

WYMAGANIA:
Doświadczenie w telefonicznym umawianiu spotkań handlowych, doświadczenie w telesprzedaży warunek konieczny
Wykształcenie min. średnie
Nastawienia na realizację wyznaczonych celów
Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
Zaangażowanie, sumienność i determinacja w osiąganiu celów
Dobra znajomość komputera i sprawne poruszanie się po Internecie
Mile widziana wiedza z obszaru ekonomii, bankowości, prawa

OFERUJEMY:
Stabilne zatrudnienie
Atrakcyjne wynagrodzenie (gwarantowana podstawa plus prowizje)
Możliwość rozwoju zawodowego
Opiekę profesjonalnych Trenerów i szkolenie wstępne
Pracę w prestiżowej Firmie

Respektujemy równe szanse zarówno kandydatów i kandydatek podczas rekrutacji.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Oświadczam, że podanie powyższych danych jest dobrowolne."

Mapa WarszawaProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Konsultant ds. kontaktów handlowych

Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Grafikstudio !