Kierownik zespołu

Warszawa - Dodane przez balbina.mroczkowska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kierownik zespołu

Jesteśmy nową, dynamicznie rozwijającą się firmą spedycyjno-transportową. W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko kierownik zespołu/ dyspozytor transportu.

Zakres obowiązków:

- zarządzanie podległym zespołem, na początek 3 osoby
- zarządzanie procesem transportowym
-organizacja, koordynacja i kontrola całości działań operacyjnych
- nadzór nad realizacją budżetu
- pozyskiwanie klientów
- budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez wypracowywanie najwyższych pracy standardów
- zatrudnianie, rozliczanie, nadzorowanie kierowców
- windykacja należności
- kontrola nad obiegiem dokumentów
- obsługa reklamacji

Wymagania:

-minimum 3 letnie doświadczenie jako spedytor krajowy lub dyspozytor transportu (WYMÓG KONIECZNY!) i predyspozycje do pracy na stnowisku kieroniczym
- wykształcenie wyższe (kierunek transport lub logistyka będzie dodatkowym atutem)
- znajomość sektora spedycji krajowej oraz lokalnego rynku przewoźników i klientów
- zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
-umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów zarówno własnych jak i podległemu zespołowi
-wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów
-bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

bardzo korzystne warunki zatrudnienia,
ciekawą pracę w dynamicznym zespole i miłej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

W tytule e-maila prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska.Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w wiadomości klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 2002r. Nr. 101, poz. 926 ze zm."

Mapa WarszawaProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kierownik zespołu

Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !