Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zarządzki Warszawa

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez kancelaria_zzp (osoba prywatna) -

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zarządzki Warszawa

Pełna treść ogłoszenia Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zarządzki Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zarządzki:Karne Sprawy-Obrona oskarżonego-Reprezentowanie praw pokrzywdzonego.Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zarządzki w Warszawie specjalizuje się w szeroko pojmowanym obszarze prawa karnego.

I - Prowadzimy wszystkie sprawy karne związane z obroną interesów oskarżonego.

W ramach kompleksowej obsługi występujemy w imieniu Klienta przed wszelkimi organami wymiaru sprawiedliwości.
Przygotowujemy wszystkie pisma procesowe w postępowaniu karnym: skargi kasacyjne, zażalenia i apelacje.
W ramach doradztwa prawnego realizujemy profesjonalne doradztwo prawne w sprawach związanych z odpowiedzialnością karną.
Prawnicy Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zarządzki są do dyspozycji oskarżonego w każdym momencie prowadzonej sprawy karnej.

II - Postępowanie karne - pokrzywdzony.
Świadczymy pomoc prawną na etapie sporządzania zawiadomień o popełnieniu przestępstwa, jak też podczas postępowań karnych w fazie prokuratorskiej i sądowej.
Występujemy jako reprezentant nie tylko osób pokrzywdzonych, ale również oskarżycieli posiłkowych oraz powodów cywilnych w trakcie tzw. powództw adhezyjnych.
Usługi świadczymy na terenie Warszawy oraz poza jej granicami.

III - Etap postępowania przygotowawczego.
Udzielamy pomocy prawnej osobom podejrzanym i tymczasowo aresztowanym w trakcie postępowania przygotowawczego.
Uczestniczymy w czynnościach przesłuchania i stawiania zarzutów. Zapewniamy fachową asystę podczas posiedzeń w przedmiocie rozpoznania wniosku o zastosowanie aresztu.

IV - Sprawy wykroczeniowe.Świadczona przez nas pomoc prawna z obszaru wykroczeń obejmuje reprezentację osoby pokrzywdzonej lub obwinionej.
Zapewniamy uczestnictwo w postępowaniach we wszelakich sprawach wykroczeniowych.
W zakresie prawa karnego nasi adwokaci zajmują się także kompleksowym doradztwem prawnym dotyczącym kwestii związanych z kodeksem wykroczeń i kodeksem postępowania w sprawach o wykroczenia.

V - Etap postępowania wykonawczego.Reprezentujemy Klientów w sprawach związanych z postępowaniem wykonawczym.
Zapewniamy reprezentację radców prawny - adwokatów przed sądami penitencjarnymi w sprawach dotyczących przerwy, odroczenia wykonania kary , w postępowaniach dotyczących przedterminowego zwolnienia z odbywania reszty kary.
Występujemy w sprawach o wydanie zgody na odbywanie kary w warunkach dozoru elektronicznego. Usługi z zakresu prawa karnego świadczone przez radców prawnych, adwokatów są świadczone przez Dział Karny kancelarii.

Adwokaci, radcy prawni i pracownicy naukowi współpracujący z kancelarią w prowadzonych sprawach sądowych, negocjacjach i projektach to osoby o ugruntowanej pozycji na rynku prawniczym.
Współpracujący z nami prawnicy wykazują się znajomością przepisów prawa z różnych dziedzin, literatury fachowej i orzecznictwa Sądu Najwyższego.
Dzięki tym osobom możemy świadczyć wysokiej jakości pomoc prawną zarówno klientom polskim jak i zagranicznym, w języku polskim, angielskim, rosyjskim oraz niemieckim.

Kancelaria posiada stałą umowę o współpracy - Kancelaria Notarialna, Tłumacz Przysięgły Język Angielski, Agencja Detektywistyczna, Agencja Ochrony, Eksperci Medycyny Pracy, Doradztwo w zakresie Wywiadu Gospodarczego i Strategii Ochrony Biznesu (środki techniczne, środki prawne, środki osobowe).

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zarządzki,ul.Hoża.66/68 lok.309 , 00-682 Warszawa
Radca Prawny Marek Zarządzki Kontakt: 60853937 - 604074604,

Mapa WarszawaProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zarządzki Warszawa


Polecane, ciekawe strony z Warszawy. Prowadzisz serwis o Warszawie lub zwiazany z Warszawa - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Warszawa City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Warszawy: Piaseczno ogłoszenia - Wołomin darmowe ogłoszenia - Legionowo ogłoszenia bezpłatne - Otwock ogłoszenia - Pułtusk sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Warszawa City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj