Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zarządzki Warszawa

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez kancelaria_zzp (osoba prywatna) -

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zarządzki Warszawa

Pełna treść ogłoszenia Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zarządzki Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zarządzki:Karne Sprawy-Obrona oskarżonego-Reprezentowanie praw pokrzywdzonego.Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zarządzki w Warszawie specjalizuje się w szeroko pojmowanym obszarze prawa karnego.

I - Prowadzimy wszystkie sprawy karne związane z obroną interesów oskarżonego.

W ramach kompleksowej obsługi występujemy w imieniu Klienta przed wszelkimi organami wymiaru sprawiedliwości.
Przygotowujemy wszystkie pisma procesowe w postępowaniu karnym: skargi kasacyjne, zażalenia i apelacje.
W ramach doradztwa prawnego realizujemy profesjonalne doradztwo prawne w sprawach związanych z odpowiedzialnością karną.
Prawnicy Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zarządzki są do dyspozycji oskarżonego w każdym momencie prowadzonej sprawy karnej.

II - Postępowanie karne - pokrzywdzony.
Świadczymy pomoc prawną na etapie sporządzania zawiadomień o popełnieniu przestępstwa, jak też podczas postępowań karnych w fazie prokuratorskiej i sądowej.
Występujemy jako reprezentant nie tylko osób pokrzywdzonych, ale również oskarżycieli posiłkowych oraz powodów cywilnych w trakcie tzw. powództw adhezyjnych.
Usługi świadczymy na terenie Warszawy oraz poza jej granicami.

III - Etap postępowania przygotowawczego.
Udzielamy pomocy prawnej osobom podejrzanym i tymczasowo aresztowanym w trakcie postępowania przygotowawczego.
Uczestniczymy w czynnościach przesłuchania i stawiania zarzutów. Zapewniamy fachową asystę podczas posiedzeń w przedmiocie rozpoznania wniosku o zastosowanie aresztu.

IV - Sprawy wykroczeniowe.Świadczona przez nas pomoc prawna z obszaru wykroczeń obejmuje reprezentację osoby pokrzywdzonej lub obwinionej.
Zapewniamy uczestnictwo w postępowaniach we wszelakich sprawach wykroczeniowych.
W zakresie prawa karnego nasi adwokaci zajmują się także kompleksowym doradztwem prawnym dotyczącym kwestii związanych z kodeksem wykroczeń i kodeksem postępowania w sprawach o wykroczenia.

V - Etap postępowania wykonawczego.Reprezentujemy Klientów w sprawach związanych z postępowaniem wykonawczym.
Zapewniamy reprezentację radców prawny - adwokatów przed sądami penitencjarnymi w sprawach dotyczących przerwy, odroczenia wykonania kary , w postępowaniach dotyczących przedterminowego zwolnienia z odbywania reszty kary.
Występujemy w sprawach o wydanie zgody na odbywanie kary w warunkach dozoru elektronicznego. Usługi z zakresu prawa karnego świadczone przez radców prawnych, adwokatów są świadczone przez Dział Karny kancelarii.

Adwokaci, radcy prawni i pracownicy naukowi współpracujący z kancelarią w prowadzonych sprawach sądowych, negocjacjach i projektach to osoby o ugruntowanej pozycji na rynku prawniczym.
Współpracujący z nami prawnicy wykazują się znajomością przepisów prawa z różnych dziedzin, literatury fachowej i orzecznictwa Sądu Najwyższego.
Dzięki tym osobom możemy świadczyć wysokiej jakości pomoc prawną zarówno klientom polskim jak i zagranicznym, w języku polskim, angielskim, rosyjskim oraz niemieckim.

Kancelaria posiada stałą umowę o współpracy - Kancelaria Notarialna, Tłumacz Przysięgły Język Angielski, Agencja Detektywistyczna, Agencja Ochrony, Eksperci Medycyny Pracy, Doradztwo w zakresie Wywiadu Gospodarczego i Strategii Ochrony Biznesu (środki techniczne, środki prawne, środki osobowe).

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zarządzki,ul.Hoża.66/68 lok.309 , 00-682 Warszawa
Radca Prawny Marek Zarządzki Kontakt: 60853937 - 604074604,

Mapa WarszawaProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zarządzki Warszawa


Polecane, ciekawe strony z Warszawy. Prowadzisz serwis o Warszawie lub zwiazany z Warszawa - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Warszawa City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Warszawy: Piaseczno ogłoszenia - Wołomin darmowe ogłoszenia - Legionowo ogłoszenia bezpłatne - Otwock ogłoszenia - Pułtusk sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Warszawa City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj