Infolinia przychodząca-umowa o pracę- NC+

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez Toolip Sp. z.o o (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Infolinia przychodząca-umowa o pracę- NC+

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. Spółka Komandytowa wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8268 powstała dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby Kontrahentów związanych z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Konsultant ds. telefonicznej obsługi Klienta na projekcie infolinii przychodzącej telewizji NC +

Warszawa- Ursynów ul. Poloneza

Wynagrodzenie i umowa :

Stawka podstawowa 12 zł/ h brutto nie zależnie od efektywności + prowizje wg. wykazu za efektywność;
Zatrudnienie przez pierwsze 3 miesiące na umowę cywilno-prawną (w tym umowa z ZUS) następnie po okresie 3 pełnych miesięcy umowa o pracę na minimum 3 /4 etatu lub cały na okres 3 lat z możliwością przedłużenia;
Możliwość otrzymania bezpłatnego dostępu do kanałów Telewizji Cyfrowej
Po okresie 3 pełnych miesięcy możliwość wykupienia karty MultiSport za ok.40zł/miesiąc;
Bogaty system motywacyjny;

Godziny pracy :

Elastyczny grafik tj. ustalany na miejscu w systemie zmianowym między godzinami 7-22 ( firma czynna cały tydzień)
Wymagana dyspozycyjność na 120 godz/ miesiąc w tym minimalnie dwa wybrane weekendy w miesiącu;

Opis stanowiska:

Rozmowy telefoniczne TYLKO ZE STAŁYMI Klientami telewizji cyfrowej;
Projekty: biuro obsługi Klienta, rozwiązywanie reklamacji, pomoc techniczna, wprowadzanie promocji, przedłużanie umów, wymiany dekodera

Oferujemy :

Pełne szkolenie na stanowisku Konsultanta trwające od 10 do 15 dni roboczych , szkolenie wliczone do wynagrodzenia pod warunkiem przepracowania po jego ukończeniu min. 160 godz.
Szkolenie prowadzone jest w godz. 9-17 w dni robocze;
Opiekę trenerską;
Umowę cywilnoprawną;
Stałość projektu;
Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę po przepracowaniu 3 miesięcy kalendarzowych;

Kogo szukamy/oczekujemy:

Osoby pełnoletnie oraz dyspozycyjne;
Kandydaci posiadający dobrą dykcję jak również umiejętność swobodnego działania w obsłudze komputera- warunek konieczny;
Zorientowania na cele prowadzonego projektu;

Zapraszam do przesłania CV na adres podany w ofercie w tytule wpisując Infolinia NC/ warszawacity

Mapa WarszawaProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Infolinia przychodząca-umowa o pracę- NC+

Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !