Hostessa Zielonka (praca 30 i 31.10)

KONTAKT

Zielonka - Dodane przez barbara.domanska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Hostessa Zielonka (praca 30 i 31.10)

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego klienta, francuskiego producenta karmy dla psów i kotów szukamy odpowiednich kandydatek na stanowisko

Zakres obowiązków:

Aktywne przeprowadzenie akcji promocyjnej karmy dla zwierząt
Budowanie marki promowanego produktu
Dbanie o wizerunek firmy
Podnoszenie sprzedaży produktów

Wymagania:

Aktualny studenta/ ucznia
Dyspozycyjność do pracy 30 oraz 31 Października (praca od 9:00 do 17:00)
Szukamy osób komunikatywnych, uśmiechniętych, odpowiedzialnych oraz lubiących pracę z klientem

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres dwóch dni (30 oraz 31.10)
Pracę na promocji w sklepie od 9:00 do 17:00
Stawkę godzinową 14,60 zł/ brutto
Możliwość współpracy przy innych akcjach promocyjnych dla międzynarodowego producenta karmy dla zwierząt

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji zawierającej CV

Mapa ZielonkaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Hostessa Zielonka (praca 30 i 31.10)

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !