Hostessa Zielonka (praca 30 i 31.10)

KONTAKT

Zielonka - Dodane przez barbara.domanska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Hostessa Zielonka (praca 30 i 31.10)

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego klienta, francuskiego producenta karmy dla psów i kotów szukamy odpowiednich kandydatek na stanowisko

Zakres obowiązków:

Aktywne przeprowadzenie akcji promocyjnej karmy dla zwierząt
Budowanie marki promowanego produktu
Dbanie o wizerunek firmy
Podnoszenie sprzedaży produktów

Wymagania:

Aktualny studenta/ ucznia
Dyspozycyjność do pracy 30 oraz 31 Października (praca od 9:00 do 17:00)
Szukamy osób komunikatywnych, uśmiechniętych, odpowiedzialnych oraz lubiących pracę z klientem

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres dwóch dni (30 oraz 31.10)
Pracę na promocji w sklepie od 9:00 do 17:00
Stawkę godzinową 14,60 zł/ brutto
Możliwość współpracy przy innych akcjach promocyjnych dla międzynarodowego producenta karmy dla zwierząt

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji zawierającej CV

Mapa ZielonkaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Hostessa Zielonka (praca 30 i 31.10)

Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !