Handlowca b2b ze znajomościa branży kosmetyka/wizaż

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez biuro155 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Handlowca b2b ze znajomościa branży kosmetyka/wizaż

Dla naszego klienta poszukujemy do nowego projektu handlowca do sprzedaży b2b.

Opis stanowiska:
-sprzedaż usług i produktów firmy do firm i osób z branż kosmetyka/wizaż i pokrewne
-realizacja celów sprzedażowych
-pozyskiwanie nowych klientów z branży kosmetycznej, wellnes, wizaż, moda itp.
-budowanie długotrwałych relacji z klientami
-sprzedaż bezpośrednia i telefoniczna
-prowadzenie spotkań, podpisywanie umów z klientami
-obsługa i opieka nad klientem
-układanie we współpracy z innymi działami ofert dla klientów
-raportowanie efektów pracy
-obsługa posprzedażowa klientów

Wymagania:
-znajomość branży kosmetycznej/wizaż
-kreatywność, samodzielność i chęć rozwoju
-doświadczenie w sprzedaży, mile widziane doświadczenie w sprzedaży b2b
-nastawienie na budowanie długotrwałych relacji
-znajomość standardów biznesowych
-posługiwania się poprawną polszczyzną w mowie i piśmie

Oferujemy:
-wynagrodzenie podstawowe plus system prowizyjno-premiowy
-dużą samodzielność i elastyczny system pracy
-system szkoleń wewnętrznych z nadzorem profesjonalnego trenera sprzedaży

Proszę o dołączenie klauzuli:
"Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U.2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Mapa WarszawaProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Handlowca b2b ze znajomościa branży kosmetyka/wizaż

Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !