Handlowca b2b ze znajomościa branży kosmetyka/wizaż

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez biuro155 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Handlowca b2b ze znajomościa branży kosmetyka/wizaż

Dla naszego klienta poszukujemy do nowego projektu handlowca do sprzedaży b2b.

Opis stanowiska:
-sprzedaż usług i produktów firmy do firm i osób z branż kosmetyka/wizaż i pokrewne
-realizacja celów sprzedażowych
-pozyskiwanie nowych klientów z branży kosmetycznej, wellnes, wizaż, moda itp.
-budowanie długotrwałych relacji z klientami
-sprzedaż bezpośrednia i telefoniczna
-prowadzenie spotkań, podpisywanie umów z klientami
-obsługa i opieka nad klientem
-układanie we współpracy z innymi działami ofert dla klientów
-raportowanie efektów pracy
-obsługa posprzedażowa klientów

Wymagania:
-znajomość branży kosmetycznej/wizaż
-kreatywność, samodzielność i chęć rozwoju
-doświadczenie w sprzedaży, mile widziane doświadczenie w sprzedaży b2b
-nastawienie na budowanie długotrwałych relacji
-znajomość standardów biznesowych
-posługiwania się poprawną polszczyzną w mowie i piśmie

Oferujemy:
-wynagrodzenie podstawowe plus system prowizyjno-premiowy
-dużą samodzielność i elastyczny system pracy
-system szkoleń wewnętrznych z nadzorem profesjonalnego trenera sprzedaży

Proszę o dołączenie klauzuli:
"Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U.2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Mapa WarszawaProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Handlowca b2b ze znajomościa branży kosmetyka/wizaż

Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !