Doradca Klienta

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez dorszy.praca (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Doradca Klienta

Jesteśmy polską firmą, która od wielu lat z sukcesami wspiera swoich Klientów.
Cały czas się rozwijamy, w związków z czym potrzebujemy nowych pracowników
na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Lubisz kontakt z drugim człowiekiem?
Masz dużo energii i pragniesz się rozwijać?
Daj sobie szansę na ciekawe wyzwania na nadchodzący rok!

Co oferujemy?

Szkolenia, które profesjonalnie wdrożą w nowe obowiązki
Ciekawą pracę, pełną wyzwań w sympatycznym zespole specjalistów
Programy motywujące, bonusy, konkursy
Przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń
Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Czego oczekujemy?

Chęci działania i rozwoju
Pozytywnego nastawienia do realizowanych zadań i zaangażowania
Min. średniego wykształcenia
Bardzo dobrej organizacji pracy
Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta.

Jakie zadania proponujemy?

Dbałość o wizerunek firmy i jej produktów
Realizacja planów poprzez aktywne pozyskiwanie Klienta
Przygotowywanie rozwiązań i przedstawienie ich Klientowi
Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
Analiza potrzeb i doradztwo w zakresie wyboru właściwego rozwiązania dla Klienta.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, DzU nr 133 poz. 833)".

Mapa WarszawaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Doradca Klienta

Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !