Doradca klienta - Warszawa Ursynów

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez asikotow (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Doradca klienta - Warszawa Ursynów

Praca w wymiarze 3/4 etatu

Twoje zadania:
Obsługa klienta na najwyższym poziomie w tym udzielanie informacji odnośnie oferty handlowej, naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar. Od kandydatów na to stanowisko nie wymagamy doświadczenia zawodowego i zapewniamy przeprowadzenie wszelkich niezbędnych szkoleń przygotowujących do pracy.

Wymagania:
Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
Zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
Zaangażowanie w pracę
Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:

Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy
Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych)
Możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy
Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w weekendy)
Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z rocznym stażem pracy w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro
Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne do wysokości 700 zł, bony okolicznościowe na rozpoczęcie
roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy)
Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku
Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

Twoje zgłoszenie dotrze do nas najszybciej jeśli wypełnisz formularz on-line na stronie internetowej.
Termin nadsyłania podań upływa: 31 grudnia 2015

Mapa WarszawaProfil założony 7 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Doradca klienta - Warszawa Ursynów

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !