Doradca klienta - Warszawa Ursynów

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez asikotow (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Doradca klienta - Warszawa Ursynów

Praca w wymiarze 3/4 etatu

Twoje zadania:
Obsługa klienta na najwyższym poziomie w tym udzielanie informacji odnośnie oferty handlowej, naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar. Od kandydatów na to stanowisko nie wymagamy doświadczenia zawodowego i zapewniamy przeprowadzenie wszelkich niezbędnych szkoleń przygotowujących do pracy.

Wymagania:
Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
Zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
Zaangażowanie w pracę
Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:

Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy
Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych)
Możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy
Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w weekendy)
Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z rocznym stażem pracy w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro
Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne do wysokości 700 zł, bony okolicznościowe na rozpoczęcie
roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy)
Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku
Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

Twoje zgłoszenie dotrze do nas najszybciej jeśli wypełnisz formularz on-line na stronie internetowej.
Termin nadsyłania podań upływa: 31 grudnia 2015

Mapa WarszawaProfil założony 9 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Doradca klienta - Warszawa Ursynów

Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę TVN Warszawa !