Doradca ds. Sprzedaży Produktów Finansowych

Warszawa - Dodane przez rekrutacje.finanse2015 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Doradca ds. Sprzedaży Produktów Finansowych

Jesteśmy agencją doradztwa kredytowego dynamicznie rozwijającą się, działającą na terenie Warszawy.
Oferujemy usługi finansowe dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców.

Zatrudnimy doradcę ds. sprzedaży produktów finansowych

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków przyszłego pracownika:

profesjonalna obsługa klienta
aktywna sprzedaż produktów bankowych
pozyskiwanie klienta
samodzielną realizację założonych celów sprzedażowych
kształtowanie dobrego wizerunku Firmy
wysoki poziom kultury osobistej
łatwość nawiązywania kontaktu i utrzymywanie relacji z klientem
umiejętność obsługi komputera
dobra organizacja pracy
zaangażowanie w pracy oraz nastawienie na wyniki
mile widziane prawo jazdy kat. B

Wymagania:

mile widziane doświadczenie na stanowisku obsługi klienta
możliwość pracy dla osób bez doświadczenia zawodowego
umiejętność nawiązywania kontaktów i efektywnego komunikowania się
wytrwałość i konsekwencja w realizacji zleconych celów
wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
entuzjazm i zaangażowanie

Oferujemy:

możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy
nowoczesne biuro i narzędzia pracy
atrakcyjne wynagrodzenie
pracę w miłej atmosferze
umowę o prace po okresie próbnym
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 j.t z późn. zm.).

Mapa WarszawaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Doradca ds. Sprzedaży Produktów Finansowych

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !