Doradca Biznesowy

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez dominika.derda (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Doradca Biznesowy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Ekspert Biznesowy
Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska:
Pozyskiwanie nowych Klientów,
Doradztwo i sprzedaż produktów finansowych,
Budowanie pozytywnych relacji ze stałymi Klientami,
Realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania:
Doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta,
Znajomość zagadnień finansowych/bankowych będzie cennym atutem,
Rozwinięte zdolności interpersonalne,
Samodzielność w działaniu,
Przedsiębiorczość i nastawienie na osiągnięcie celu,
Zachowanie najwyższych standardów obsługi Klienta.

Oferujemy:
Gruntowne produktowe szkolenie początkowe,
Możliwość uzyskania wysokich zarobków dzięki premiowemu systemowi wynagrodzenia,
Bogaty pakiet szkoleń (produktowych, sprzedażowych i kompetencyjnych),
Przejrzystą ścieżkę kariery z realną możliwością awansu,
Atrakcyjny pakiet socjalny.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883

Mapa WarszawaProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Doradca Biznesowy

Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !