Care Assistant - Irlandia Północna

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez opieka2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Care Assistant - Irlandia Północna

JOBS PL SA poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w stacjonarnych domach opieki dla osób starszych na terenie Irlandii Północnej, w okolicach miejscowości Dungannon.

Miejsce pracy: Irlandia Północna, Dungannon
Nr Referencyjny: IRLD/Jobs.pl

Pracodawca organizuje rozmowy przez Skypa.

Zadania:
Pomoc osobom starszym w codziennych czynnościach
Dbanie o dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne osób przebywających w ośrodku
Pomoc w dostosowaniu się do zaleceń lekarskich
Towarzyszenie podopiecznemu podczas spacerów

Wymagania:
Dobra znajomość języka angielskiego
Możliwość wyjazdu do pracy na min. 12 miesięcy
Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi lub niepełnosprawnymi

Oferujemy:
Wynagrodzenie: 6,50-6,70 GBP brutto/godz
Praca na zmianę nocną (4 noce tygodniowo) lub zmianę dzienną - do ustalenia z pracodawcą
Min. 45 godzin pracy w ciągu tygodnia + duża liczba nadgodzin
Zakwaterowanie w niskiej cenie ok 45 GBP/tyg - pokój jednoosobowy
Kontrakt z pracodawcą jest podpisywany przed wyjazdem do Irlandii Północnej

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)

Numer rejestru agencji zatrudnienia JOBS.PL SA: 107

Mapa WarszawaProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Care Assistant - Irlandia Północna

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !