Call Center z umową o pracę

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez rekrutacja74 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Call Center z umową o pracę

Mam małe dziecko, dlatego tak ważna jest dla mnie prywatna opieka medyczna.
Pracuję wreszcie na umowie o pracę!
Lubię ludzi, z którymi pracuję. Zawsze mogę liczyć na ich pomoc i wsparcie.
W mojej pracy najważniejsza jest dobra atmosfera.
Mam wpływ na swoje zarobki. A oprócz tego stała podstawa. Daje mi to bezpieczeństwo finansowe.
Studiuję, więc ważna jest dla mnie elastyczność czasu pracy.
Reguły są bardzo transparentne, każdy wie za co odpowiada
Duży open space, każdy ma swoje biurko i szafkę. Mamy salę relaksu, w której możemy jeść obiady od Pana Kanapki za pół ceny
Nie musisz mieć doświadczenia bo tutaj są ludzie, którzy Cię przygotują do pracy.

CHCESZ BYĆ ZADOWOLONY Z PRACY JAK ONI? DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Do naszego Call Center w Warszawie szukamy osób na stanowisko

MŁODSZEGO SPECJALISTY DS.SPRZEDAŻY
(Warszawa, Mokotów)

Zakres obowiązków:
Telefoniczna sprzedaż produktów marek takich jak:
Delimano, Dormeo, Shark

Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
gwarantowaną podstawę plus atrakcyjny system prowizyjny;
po okresie próbnym karta Medicover i Multisport;
udział w licznych konkursach i możliwość wygrania atrakcyjnych nagród np. wycieczki do Barcelony lub Turcji;
pakiet profesjonalnych szkoleń i stałą opiekę doświadczonych trenerów sprzedaży. Gwarantujemy również szkolenia rozwijające kompetencje interpersonalne;
korzystne rabaty przy zakupie naszych produktów nawet do 50%;
rozwój w międzynarodowych strukturach firmy;
pracę w profesjonalnym, zgranym, pozytywnie nastawionym zespole.

Już teraz wyślij swoje cv!

Prosimy o dopisanie w cv następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Mapa WarszawaProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Call Center z umową o pracę

Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !