Asystent Sprzedaży

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez rekrutacje3 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Asystent Sprzedaży

Dla naszego Klienta, wiodącego dostawcy i wykonawcy inwestycji w obszarze infrastruktury, poszukujemy kandydata na stanowisko:
Asystent sprzedaży

Wymagania
Wykształcenie minimum średnie techniczne
Umiejętność rozwiązywana problemów, skupienie się na kliencie i kreatywność
Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
doświadczenie w zakresie przygotowywania ofert w ramach przetargów publicznych
Doświadczenie we współpracy z dostawcami zagranicznymi
Dobra znajomość języka angielskiego
Prawo jazdy kat. B
Znajomość specyfiki prac elektrycznych, budowlanych, drogowych będzie dodatkowym atutem

Obowiązki
Przygotowywanie ofert na przetargi zgodnie z prawem zamówień publicznych
Poszukiwanie i wybór dostawców i podwykonawców
Aktywne pozyskiwanie projektów inwestycyjnych
Obsługa klientów i pozyskiwanie nowych
Reprezentowanie firmy

Mile widziane
Doświadczenie w sprzedaży projektów inwestycyjnych, współpracy z klientami budżetowymi i prywatnymi

Oferujemy
Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Interesującą pracę w dynamicznym, młodym zespole
Perspektywy rozwoju zawodowego
Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia powiązanego z wynikami

Miejsce pracy: Warszawa

Mapa WarszawaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Asystent Sprzedaży

Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !