Asystent/-ka

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez mpolak (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Asystent/-ka

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Numer referencyjny: ASYSTENT/MP/06
Miejsce pracy: Warszawa Żoliborz

Wymagania:
min. 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku Asystenta/-ki;
bardzo dobrej znajomości jęz. angielskiego warunek konieczny;
dobrej znajomości pakietu MS Office - w szczególności Excel;
umiejętności szybkiego reagowania i poszukiwania rozwiązań;
bardzo dobrej organizacji pracy i wysokiej kultury osobistej;
terminowości i ukierunkowania na zadania.

Obowiązki:
organizacja podróży służbowych: rezerwacja hoteli, biletów lotniczych;
tłumaczenie tekstów dla menadżerów i pracowników;
organizacja i koordynowanie wyjazdów szkoleniowych i imprez integracyjnych;
organizacja spotkań z Klientami;
sporządzanie raportów, zestawień na potrzeby organizacji;
organizacja pracy biura;
kontakty z firmami zewnętrznymi.

Oferujemy:
pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin;
przyjazną atmosferę pracy.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:
Agencja Pracy OTTO
Warszawa, Nowy Świat 49
tel. 797185996

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające wymagania, proszone są o przesyłanie aplikacji na adres mailowy i podanie w temacie numeru referencyjnego.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę OTTO Polska Sp. z o.o. na:
- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Administratorem danych osobowych jest OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

Mapa WarszawaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Asystent/-ka

Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !