Asystent Finansowo-Administracyjny

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez asystent.fa.bit (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Asystent Finansowo-Administracyjny

Poszukujemy osób, które lubią pracę z dokumentami, prace administracyjno-biurowe, z elementami finansowymi. Jest to idealne stanowisko dla osób rzetelnych, odpowiedzialnych i zaangażowanych. Jeśli chciałbyś sprawdzić się w Dziale Finansowo-Administracyjnym, dołącz do nas!

Najważniejsze zadania:
- wystawianie faktur
- wprowadzanie przelewów do systemu bankowego
- obsługa kasy
- nadzór nad dokumentami
- analiza rozrachunków
- wystawianie wezwań, przypomnień
- przygotowywanie budżetów
- porządkowanie dokumentów
- pomoc przy wyliczaniu wynagrodzeń
- obsługa poczty i korespondencji
- przygotowywanie raportów, sprawozdań, zestawień, analiz
- bieżące prowadzenie zleconych spraw

Wymagania:
- umiejętność analitycznego myślenia
- zdolność szybkiego uczenia się
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, poczta elektroniczna, internet)
- zaangażowanie
- bardzo dobra organizacja pracy
- samodzielność, ale również umiejętność pracy w zespole
- dokładność

Mile widziane:
- studenci kierunku Finanse i Bankowość, Rachunkowość itp.

W zamian oferujemy:
- interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- zatrudnienie na umowę zlecenie
- lekcje języka angielskiego

CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz list motywacyjny prosimy przesyłać wyłącznie na adres e-mail: asystent.fa.bit (małpa) parama.pl

Mapa WarszawaProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Asystent Finansowo-Administracyjny

Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !