Asystent Finansowo-Administracyjny

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez asystent.fa.bit (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Asystent Finansowo-Administracyjny

Poszukujemy osób, które lubią pracę z dokumentami, prace administracyjno-biurowe, z elementami finansowymi. Jest to idealne stanowisko dla osób rzetelnych, odpowiedzialnych i zaangażowanych. Jeśli chciałbyś sprawdzić się w Dziale Finansowo-Administracyjnym, dołącz do nas!

Najważniejsze zadania:
- wystawianie faktur
- wprowadzanie przelewów do systemu bankowego
- obsługa kasy
- nadzór nad dokumentami
- analiza rozrachunków
- wystawianie wezwań, przypomnień
- przygotowywanie budżetów
- porządkowanie dokumentów
- pomoc przy wyliczaniu wynagrodzeń
- obsługa poczty i korespondencji
- przygotowywanie raportów, sprawozdań, zestawień, analiz
- bieżące prowadzenie zleconych spraw

Wymagania:
- umiejętność analitycznego myślenia
- zdolność szybkiego uczenia się
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, poczta elektroniczna, internet)
- zaangażowanie
- bardzo dobra organizacja pracy
- samodzielność, ale również umiejętność pracy w zespole
- dokładność

Mile widziane:
- studenci kierunku Finanse i Bankowość, Rachunkowość itp.

W zamian oferujemy:
- interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- zatrudnienie na umowę zlecenie
- lekcje języka angielskiego

CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz list motywacyjny prosimy przesyłać wyłącznie na adres e-mail: asystent.fa.bit (małpa) parama.pl

Mapa WarszawaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Asystent Finansowo-Administracyjny

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !