Asystent ds. Zasobów Ludzkich

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez asystent.zzl (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Asystent ds. Zasobów Ludzkich

Poszukujemy kandydata na stanowisko Asystenta ds. Zasobów Ludzkich. Chętnie podejmiemy współpracę z osobą, która łatwo nawiązuje kontakty, ma pozytywne usposobienie i uwielbia pracę z ludźmi. Jest to idealne stanowisko dla studentów lub absolwentów, którzy chcieliby wykorzystać w praktyce zdobytą wiedzę z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Jeśli jesteś osobą, która chciałaby rozwijać się w tym kierunku, dołącz do nas!

Najważniejsze zadania:
- zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych na portalach internetowych oraz społecznościowych, w prasie, w biurach karier
- współpraca z biurami karier
- przygotowywanie wniosków stażowych
- wstępna weryfikacja kandydatów
- umawianie spotkań rekrutacyjnych
- uczestniczenie w rozmowach kwalifikacyjnych
- pomoc przy wyliczaniu wynagrodzeń
- obsługa poczty i korespondencji
- przygotowywanie raportów, sprawozdań, zestawień, analiz
- bieżące prowadzenie zleconych spraw

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, poczta elektroniczna, internet)
- łatwość nawiązywania kontaktów
- zdolność szybkiego uczenia się
- bardzo dobra organizacja pracy
- samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole
- umiejętność pracy pod presją czasu
- wysoka kultura osobista

Mile widziane:
- studenci kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi itp.

W zamian oferujemy:
- interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- lekcje języka angielskiego
- zatrudnienie na umowę zlecenie

CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz list motywacyjny prosimy przesyłać wyłącznie na adres e-mail: asystent.zzl (małpa) parama.pl

W treści maila prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia netto.

Mapa WarszawaProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Asystent ds. Zasobów Ludzkich

Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !