Administrator / Zarządca Nieruchomości Mieszkalnych

Warszawa - Dodane przez administrator.mieszkalne.zn (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Administrator / Zarządca Nieruchomości Mieszkalnych

Poszukujemy kandydatów do zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi. Nieruchomości zlokalizowane są na terenie Warszawy i okolic, m.in. w Piasecznie, Ząbkach, Legionowie. Zakres współpracy obejmuje budynki Wspólnot Mieszkaniowych zarówno w okresie rękojmi, jak i kilku lub kilkunastoletnie. Chętnie podejmiemy współpracę z osobami z doświadczeniem. Jeśli sprawdzasz się jako Administrator/Zarządca Nieruchomości Mieszkalnych i chciałbyś dalej rozwijać się w tej branży, dołącz do nas!

Najważniejsze zadania:
bieżące administrowanie nieruchomościami
bieżące weryfikowanie faktur kosztowych, sprawdzanie ich zgodności z planem budżetowym
nadzór nad firmami podwykonawczymi, m.in.: firmami sprzątającymi, konserwacyjnymi, ochroniarskimi itp.
przygotowywanie pism, ogłoszeń, zestawień ofertowych, zawiadomień, uchwał, planów gospodarczych
bieżący kontakt z mieszkańcami kontakt telefoniczny, mailowy oraz osobisty
pełnienie dyżurów na terenie nieruchomości
współpraca z Urzędami

Wymagania:
wykształcenie wyższe
doświadczenie w branży zarządzania nieruchomościami
wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu zarządzania nieruchomościami
znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office oraz internetu
zdolność szybkiego uczenia się
miłe usposobienie i umiejętność cierpliwego słuchania
pełna samodzielność przy rozwiązywaniu problemów, dokładność
duża dyspozycyjność

Mile widziane:
licencja zarządcy nieruchomości
prawo jazdy kat.B

W zamian oferujemy:
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w ramach prowadzonej działalności gospodarczej (wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od ilości i wielkości obsługiwanych nieruchomości)
wsparcie partnerskiego biura rachunkowego
lekcje języka angielskiego
opiekę medyczną w Centrum Medycznym Damiana, po 3 miesięcznym okresie próbnym
elastyczny, zadaniowy czas pracy
możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się grupie firm
pracę w profesjonalnym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami, którzy prześlą komplet informacji.

Mapa WarszawaProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Administrator / Zarządca Nieruchomości Mieszkalnych

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !