Administrator / Zarządca Nieruchomości

Warszawa - Dodane przez administrator.mieszkalne.zn (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Administrator / Zarządca Nieruchomości

Poszukujemy kandydatów do zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi. Nieruchomości zlokalizowane są na terenie Warszawy i okolic, m.in. w Piasecznie, Ząbkach, Legionowie. W związku z otwarciem naszych filii we Wrocławiu i Trójmieście, chętnie nawiążemy współpracę również z osobami mieszkającymi w ww. miastach i ich okolicach. Zakres współpracy obejmuje budynki Wspólnot Mieszkaniowych zarówno w okresie rękojmi, jak i kilku lub kilkunastoletnie. Przede wszystkim poszukujemy doświadczonych Administratorów / Zarządców Nieruchomości Mieszkalnych. Jeśli sprawdzasz się na tym stanowisku i chciałbyś dalej się rozwijać, dołącz do nas!

APLIKUJ ZA POMOCĄ FORMULARZA dostępnego na naszej stronie internetowej - zakładka "Kariera"

Najważniejsze zadania:

- bieżące administrowanie nieruchomościami
- bieżące weryfikowanie faktur kosztowych, sprawdzanie ich zgodności z planem budżetowym
- nadzór nad firmami podwykonawczymi, m.in.: firmami sprzątającymi, konserwacyjnymi, ochroniarskimi itp.
- przygotowywanie pism, ogłoszeń, zestawień ofertowych, zawiadomień, uchwał, planów gospodarczych
- bieżący kontakt z mieszkańcami kontakt telefoniczny, mailowy oraz osobisty
- pełnienie dyżurów na terenie nieruchomości
- współpraca z Urzędami

Wymagania:

- wykształcenie wyższe
- doświadczenie w branży zarządzania nieruchomościami
- wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu zarządzania nieruchomościami
- znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office oraz internetu
- zdolność szybkiego uczenia się
- miłe usposobienie i umiejętność cierpliwego słuchania
- pełna samodzielność przy rozwiązywaniu problemów, dokładność
- duża dyspozycyjność

Mile widziane:

- licencja zarządcy nieruchomości
- prawo jazdy kat.B

W zamian oferujemy:

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w ramach prowadzonej działalności gospodarczej (wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od ilości i wielkości obsługiwanych nieruchomości)
- wsparcie partnerskiego biura rachunkowego
- opiekę medyczną w Centrum Medycznym Damiana, po 3 miesięcznym okresie próbnym
- elastyczny, zadaniowy czas pracy
- możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się grupie firm
- pracę w profesjonalnym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami, którzy prześlą komplet informacji.

Mapa WarszawaProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Administrator / Zarządca Nieruchomości

Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę TVN Warszawa !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !