Account Manager (Salesforce)

KONTAKT

Warszawa - Dodane przez rekrutacja521 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Account Manager (Salesforce)

W związku z intensywnym rozwojem naszego klienta, międzynarodowego dostawcy rozwiązań Salesforce, poszukujemy ambitnej i aktywnej osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań lub Warszawa
Nr ref. 141201_AMS
Obowiązki:
Nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji biznesowych z nowymi oraz dotychczasowymi klientami firmy
Analiza potrzeb Klientów oraz wsparcie i doradztwo w doborze odpowiednich rozwiązań biznesowych związanych z platformą Salesforce
Analizowanie aktywności sprzedażowej w systemie SalesForce, monitorowanie
poprawności i aktualności informacji w nim zawartych
Koordynowanie procesu realizacji projektów w zakresie oferowanych usług
Reprezentowanie firmy podczas spotkań z Klientami
Monitorowanie działań konkurencji
Wspieranie i wdrażanie inicjatyw w zakresie udoskonaleń i zmian w oferowanych usługach

Wymagania:
Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w sprzedaży rozwiązań dla Klientów B2B
Doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu nowych Klientów
Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych i budowaniu relacji typu B2B
Dobra znajomość obszarów: oprogramowanie IT, Salesforce, CRM itp.
Wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomiczne, zarządzanie, informatyka bądź pokrewne)
Otwartość, komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i prezentacyjne
Orientacja na wyniki, inicjatywa, kreatywność
Dobra znajomość języka angielskiego
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
Pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do doświadczenia
Rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres:
rekrutacja521(małpa)eureka-hr.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Eureka Group, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)

Mapa WarszawaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Account Manager (Salesforce)

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Aktualności z życia Warszawy recenzje, reportaże i felietony !Zobacz stronę MILA Hurtownia Odzieży Używanej !