SPAWACZ MIG/MAG/TIG w Holandii

KONTAKT

Kalisz - Dodane przez Job Service (firma) -

Pełna treść ogłoszenia SPAWACZ MIG/MAG/TIG w Holandii

Agencja zatrudnienia Job Service Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje dla naszego klienta w Holandii osób do pracy na stanowisku:

SPAWACZ MIG/MAG/TIG

OPIS STANOWISKA:

Spawanie metodą mig/mag/tig różne zakłady pracy, w zależności od doświadczenia kandydata oraz metody spawania.
WYMAGANIA:
Doświadczenie na w/w stanowisku wraz z aktualnym certyfikatem spawalniczym warunek konieczny
Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
prawo jazdy kat. B pozwalające na dojazd do miejsca pracy
dyspozycyjność do pracy za granicą na dłuższy okres czasu

OFERUJEMY:

legalną pracę na warunkach holenderskich
atrakcyjna stawka godzinowa oraz wynagrodzenie w systemie tygodniowych wypłat na konto bankowe (stawka godzinowa do uzgodnienia w zależności od doświadczenia kandydata)
zakwaterowanie (z dostępem do Internetu), zagwarantowany do dojazd i powrót z pracy oraz ubezpieczenie
opiekę koordynatora
pomoc w organizacji wyjazdu

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mailowy

W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę oferty spawacz mig/mag/tig
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Kontakt z biurem:
Job Service
Ul. Babina 14
62-800 Kalisz
Tel. 627570359

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mapa KaliszProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - SPAWACZ MIG/MAG/TIG w Holandii

Zobacz stronę Stolica - Warszawski Magazyn Ilustrowany !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Warszawy !Zobacz stronę Warszawa Wielu Kultur !Zobacz stronę Grafikstudio !Zobacz stronę Abc Remonty Oleba !Zobacz stronę Szkoła Chińskiego !Zobacz stronę Warszawski Portal informacyjno-kulturalny !